KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15384351
nr 1538 4351
Gösta Calmeyer, Signerad, "strandstenar, Kivik". Olja på duk, 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 34x43 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:03:07
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr